Niespodzianka od Mikołaja w Biedronkach

dsc03635W poniedziałek 5 grudnia do naszej grupy przyszedł list, i to od samego Świętego Mikołaja!!  Dzieci były zachwycone, tym bardziej, że Mikołaj pisał o nas wspaniałe rzeczy! Miał do naszych milusińskich  dużą prośbę – prosił, aby uporządkowały literki, które wymieszał renifer Rudolf, kiedy ćwiczył podskoki. Dzieci z dużym zaangażowaniem odwzorowywały podpisy pod zdjęciami z pociętych liter, które były wymieszane. Następnego dnia podczas wspólnego zdjęcia – Mikołaj podziękował dzieciom za  pomoc w poukładaniu literek pod zdjęciami i w nagrodę wręczył nam prezent-niespodziankę! Okazało się, że są to minerały! Wzbogaciliśmy naszą „grupową” kolekcję o piryt, hematyt i agat! Dzieci były zachwycone!